سفارش تبلیغ
صبا ویژن

Neurocognitivetherapy

در این وبلاگ مطالب ترجمه ای قرار داده می شود. و در صورتی که نویسنده مطلبی، شخص بنده باشم در انتهای مطلب نام خود را خواهم نوشت. در غیر این صورت مطلب نوشته شده ترجمه ای است که می توانید از محتوای آن استفاده کنید.امید که مفید باشد.با احترام

پس از سکته مغزی، مغز شما ممکن است نیاز به یادگیری مجدد برخی از مهارت های قدیمی داشته باشد. که به شرایط شما بستگی دارد. با این حال، ماده خاکستری مغز شما توانایی شگفت انگیزی برای تعمیر و بازسازی خود دارد.

یک برنامه توانبخشی سکته مغزی می تواند به شما کمک کند کار را انجام دهید. ممکن است اثر سکته مغزی شما به طور کامل رفع نشود، اما این  برنامه می تواند به شما کمک کند تا استقلال خود را دوباره به دست آورید و برخی از عملکردهایی را که از دست داده اید، بازیابی کنید.

بازسازی عملکرد شما به زودی 24 ساعت پس از سکته مغزی شروع می شود. به محض این که وضعیت شما پایدار شود، تمرینات ساده را شروع خواهید کرد تا به شما کمک بشود که دوباره کشف کنید که چگونه در رختخواب بخوابید، به حمام بروید، حمام کنید، لباس بپوشید، و خودتان  غذا بخورید.

این روند برای همه متفاوت است، زیرا سکته می تواند بر قسمت های مختلف مغز تأثیر بگذارد. مهم نیست که چگونه توانایی های شما تغییر کرده است، کلید پیشرفت شما در این است که تمرین را ادامه دهید.